Nový leták TESCO

Dostáváte i Vy do své poštovní schránky každý týden leták se značkou obchodního řetězce Tesco? Samozřejmě, je pravdou, že pokrytí tohoto super a hypermarketu není v rámci celé republiky takový, jako je tomu u některých jiných řetězců, ale slevy, jaké najdete právě zde, jinde takřka nenajdete. Leták Tesco totiž nabízí doslova vše, na co si jen při sepisování nákupního seznamu vůbec můžete vzpomenout.

Pokud máte zálusk na oblíbenou čokoládu, díky které se Vám rozjasní den, rádi byste nakoupili bednu piv v akční slevě nebo jen chcete sehnat nějaké ty drogistické potřeby, je právě nový leták Tesco tím, co by Vám určitě nemělo uniknout. Vlastně si jen stačí nastavit posílání newsletteru emailem a informace o chystaných slevách tak dostanete exkluzivně mezi vůbec prvními...Obchodní řetězce Tesco nabízí ale mnohem víc než jen nákup potravin. V případě supermarketů a hypermarketů Tesco najdeme doslova obchodnické čtvrti, kde jsou k vidění nejrůznější trafiky, květinářství, železářství, obchody nabízející rychlé občerstvení a tak podobně. Nákup v Tescu tak není jen projet mezi regály s košíkem, ale nabízí i posezení u dobré kávy nebo vína. Nakonec, můžete si v rámci prodejny sjednat i půjčku. Pokud nevěříte, stačí se přesvědčit a zajít na oficiální web společnosti Tesco. A aby toho nebylo málo, na trhu působí i mobilní operátor s logem této společnosti, takže pokud chcete v rámci své rodiny volat výhodně, není určitě od věci podepsat s tímto operátorem dlouhodobý kontrakt.

Ale zpět k letáku Tesco. Můžete si jej stáhnout i ve formátu PDF a vytisknout, případně i zobrazit online a jen a pouze během pár minut prolistovat. Možností je určitě v tomto směru mnoho, společnost Tesco takzvanou "dobu internetovou" rozhodně nepodcenila a nezaspala.

Leták Tesco nabízí vše myslitelné v sortimentu potravin, drogistických a kuchyňských potřeb nebo elektrických spotřebičů. Najdete zde vlastně vše, co potřebujete – a nebudete mít ani chuť jet nakupovat ještě jinam. Tak proč si nenastavit posílání newsletteru už teď?Nové, aktuálně platné letáky Tesko: